img_8131
Nie od święta Lisie Sztuczki popierają recykling!
20 grudnia 2016
Show all

DT pod Gordonem

Stefan (2015)

Stefan (2015)

Domy Tymczasowe powstały, by odciążać w obowiązkach przepełnione schroniska dla zwierząt. Prowadząc taki ośrodek dajemy kotom szansę odzyskać zdrowie i zregenerować siły w spokojnych warunkach, gdzie zwierzaki mogą bez końca oddawać się zabawie, kocim przyjaźniom i beztroskiemu leniuchowaniu. W zamian za opiekę nasi podopieczni dostarczają nam niewyczerpanej inspiracji.

Ponieważ nie ma dwóch identycznych kocich charakterów, przebywając z kotami na co dzień możemy je bliżej poznać i zrozumieć ich wyjątkowe potrzeby. To pomaga nam później znaleźć dla nich odpowiedniego człowieka, który da im ciepły dom, otoczy opieką i dopilnuje, by miska była zawsze pełna. To pomaga nam także odkrywać coraz ciekawsze kocie pomysły na zabawy i odpoczynek, dzięki którym powstają nasze produkty.

Ty również możesz pomóc w działalności naszego Domu Tymczasowego pod Gordonem. Obserwuj nasz profil, docieraj z nami do ludzi szukających kotów i powiedz bliskim o naszym istnieniu. Wierzymy, że wspólnymi siłami znajdziemy przytulny kąt dla każdego kota.

Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się do lisiego newslettera!

free newsletter templates powered by FreshMail