Tworzone z miłością


Nazywam się Marta i od 2014 roku z niegasnącą pasją prowadzę Lisie Sztuczki. Wszystkie tworzone przeze mnie przedmioty wykonane są ręcznie, dzięki czemu każdy z nich jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Wykorzystując materiały z odzysku i odpowiednie techniki szycia, tworzę praktyczne akcesoria oraz trwałe i oporne na kocie igraszki zabawki, którymi Twój kot będzie się cieszyć bez końca.

Jak to się zaczęło? Koty od zawsze były obecne w moim życiu, więc gdy tylko mogliśmy – podjęliśmy z mężem decyzję, by otworzyć dla nich dom tymczasowy. Chcąc, by nasi podopieczni czuli się u nas dobrze, szukaliśmy sposobu na zapewnienie każdemu z nich własnej przestrzeni, ciepła oraz wygody. Tak zrodziły się pierwsze pomysły na legowiska, dzięki którym każdy kot otrzymał swój własny kąt, a pierwsze Lisie zabawki pomogły nam socjalizować koty przez wspólną zabawę. To, co z początku wydawało się być tylko przedmiotem, dla naszych podopiecznych stało się namiastką prawdziwego domu.

Zatracając się w miękkich i przyjemnych materiałach, z których powstają akcesoria dla kotów, zapragnęłam namiastką tej wygody podzielić się także z innymi. Powstała więc seria Dla Ludzi, byś mogła w otoczeniu kocyków, szali, poduszek i innych, robionych na zamówienie akcesoriów, relaksować się z mruczącym u Twego boku kotem.

 

Lisi zespół:


 

Komentarze:

Zapisz się do lisiego newslettera!

free newsletter templates powered by FreshMail